- Nowy
🐾 Spędzaj cały dzień ze swoim pupilem, dbając o jego komfort i zdrowie stawów. Nie ograniczaj się–spaceruj po centrum handlowym, parku czy mieście bez stresu dla psa i kota.
🐾 Przewoź go wygodnie przez zatłoczone miasto do parku, gdzie będzie miał przestrzeń do aktywności, na jaką zasługuje.
🐾 Chroń jego łapki przed solą drogową oraz gorącym asfaltem, zapewniając mu wygodną i bezpieczną podróż w każdych warunkach.
Spędzaj cały dzień ze swoim pupilem, dbając jednocześnie o jego komfort oraz zdrowie stawów. Nie ograniczaj się – kręć kilometry na rowerze, jeździj po lesie, parku czy mieście bez stresu dla psa lub kota.
Przewoź go wygodnie przez zatłoczone miasto do miejsca, w którym będzie mógł cieszyć się ruchem i swobodą.
Chroń jego łapki przed mrozem, solą drogową oraz gorącym asfaltem, zapewniając mu bezpieczną i wygodną podróż w każdych warunkach.


Oferowana przez nas przyczepka rowerowa dla psa do 30 kg to wielofunkcyjny produkt 2w1, który sprawdzi się jako przyczepka do roweru oraz duży transporter dla psa lub kota.
Jeśli szukasz solidnej, bezpiecznej i komfortowej przyczepki dla zwierząt – zarówno dla psa, jak i kota – PETRIVE to rozwiązanie stworzone z myślą o aktywnych opiekunach. To model łączący outdoorowy charakter z europejską jakością wykonania. Twój pupil zyska wygodę, a Ty swobodę przemieszczania się w każdych warunkach.

| Wymiary wewnętrzne | W 34 cm × L 72 cm × H 53 cm |
| Wymiar zewn.: przyczepka rowerowa | W 66 cm × L 130 cm × H 79 cm |
| Wymiar zewn.: wózek spacerowy | W 66 cm × L 74 cm × H 79 cm |
| Wymiar zewn.: wózek joggingowy (inna oferta) | W 66 cm × L 115 cm × H 79 cm |
| Wymiar zewn.: klatka kennelowa z odbojnikami | W 62 cm × L 74 cm × H 62 cm |
| Wymiar zewn.: klatka kennelowa bez odbojników | W 51 cm × L 74 cm × H 62 cm |
| Wymiar opakowania | W 54 cm × L 80 cm × H 30 cm |
| Waga | 13 kg |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Kolor | jasna zieleń (light green) |
| Konstrukcja | składanie w systemie Click & Fold |
| Koła | pompowane 15,5”, przednie joggerowe 30 cm (12") (koło joggerowe dostepne w innej ofercie) |
| Normy | część mechaniczna zgodna z Europejską Normą EN 15918 |
| Funkcje | wózek spacerowy, wózek joggingowy, przyczepka rowerowa, klatka kennelowa |
Twój zwierzak nie jest w stanie długo spacerować? A może jest seniorem lub wraca do zdrowia po kontuzji? Przyczepka rowerowa dla psa z funkcją klatki kennelowej pozwala wydłużyć wspólne wycieczki rowerowe.
Niskie wejście ułatwia wsiadanie mniejszym, starszym lub osłabionym psom. To idealne rozwiązanie dla aktywnych opiekunów, którzy nie chcą rezygnować ze wspólnego czasu na świeżym powietrzu.
Model kompatybilny jest z rowerami tradycyjnymi oraz elektrycznymi (dla kół 26–29”). Dzięki szybkiemu systemowi montażu możesz w kilka chwil przejść z trybu przyczepki do trybu odpoczynku.
![]()
![]()





Razem przeżywajcie więcej – dłuższe wycieczki bez nadmiernego obciążania psa. To przemyślana przyczepka dla wymagających właścicieli, którzy nie chcą iść na kompromisy w kwestii bezpieczeństwa, komfortu i designu.


Przyczepka rowerowa PETRIVE 30 kg to idealny wybór dla właścicieli psów małych i średnich ras, którzy cenią aktywny styl życia, bezpieczeństwo i nowoczesny design. Zapewnij swojemu pupilowi komfort, a sobie swobodę podróżowania.
Czy przyczepka nadaje się dla dużych psów?
Tak, maksymalne obciążenie wynosi 30 kg.
Czy można używać jej z e-bike?
Tak, ale należy sprawdzić rodzaj mocowania w swoim modelu roweru.
Czy pies jest zabezpieczony w środku?
Tak, w środku znajduje się smycz zabezpieczająca.
Czy materiał jest odporny na pogodę?
Tak, pokrycie jest wodoodporne.
Czy wejście nadaje się dla starszych psów?
Tak, wejście jest nisko położone, dzięki czemu łatwiej z niego korzystać.
Czy koła można pompować?
Tak, to koła pompowane.
Czy przyczepkę można łatwo przechowywać?
Tak, przyczepka składa się szybko i wygodnie.
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR), oferowane przez nas przyczepki rowerowe dla zwierząt zostały zaprojektowane z uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkowania, stabilności oraz komfortu przewożonego zwierzęcia.
Identyfikacja produktu
Produkt: Przyczepka rowerowa dla zwierząt
Model: GGBIKE
Maksymalne obciążenie: 30 kg
Bezpieczna konstrukcja
Przyczepka wyposażona jest w stabilną stalową ramę, pasy bezpieczeństwa do przypięcia zwierzęcia oraz siatki wentylacyjne zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. Konstrukcja zapewnia stabilność podczas jazdy oraz komfort podróży zwierzęcia.
Materiały
Wykorzystane materiały tekstylne i elementy konstrukcyjne są przeznaczone do użytku zewnętrznego, odporne na typowe warunki atmosferyczne oraz wolne od substancji uznawanych za szkodliwe przy normalnym użytkowaniu produktu.
Widoczność i bezpieczeństwo na drodze
Przyczepka wyposażona jest w elementy odblaskowe zwiększające widoczność na drodze. W zestawie może znajdować się również flaga ostrzegawcza poprawiająca widoczność przyczepki dla innych uczestników ruchu.
Zasady bezpiecznego użytkowania
Pielęgnacja i przechowywanie
Ramę i elementy materiałowe można czyścić wilgotną szmatką z użyciem łagodnego środka czyszczącego. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, chroniąc go przed długotrwałym działaniem wilgoci.
Producent / podmiot odpowiedzialny
Producent: PETRIVE Sp. z o.o.
Adres: ul Różany Zakątek 34/3, 62-069 Dąbrówka
E-mail: info@petrive.com
W razie pytań dotyczących bezpieczeństwa produktu lub jego użytkowania prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.
| Informacje o dostawcy expand_more | |
|---|---|
| Nazwa | PETRIVE Sp. z o.o. |
| Adres | Różany Zakątek 34/3, 62-069, Dąbrówka, New York, Polska |
| Strona WWW | www.petrive.com |
| info@petrive.com | |
| Phone | +48 790 887 500 / +48 723 483 845 |
| Is European? | Yes |
Zobacz także