- Nowy
🐾 Spędzaj cały dzień ze swoim pupilem, dbając o jego komfort i zdrowie stawów. Nie ograniczaj się – spaceruj po centrum handlowym, parku czy mieście bez stresu dla psa i kota.
🐾 Przewoź go wygodnie przez zatłoczone miasto do parku, gdzie będzie miał przestrzeń do aktywności, na jaką zasługuje.
🐾 Chroń jego łapki przed solą drogową oraz gorącym asfaltem, zapewniając mu wygodną i bezpieczną podróż w każdych warunkach.
PETRIVE ActiveOne to wyjątkowa hybryda przyczepki rowerowej i wózka dla psów, stworzona dla aktywnych opiekunów oraz psich seniorów. Dzięki niej Twój pupil może bezpiecznie towarzyszyć Ci podczas wycieczek rowerowych, spacerów oraz codziennych aktywności.
To rozwiązanie idealne dla psów starszych, mniej mobilnych lub takich, które szybko się męczą – pozwala wspólnie odkrywać świat bez ograniczeń.
Dzięki PETRIVE ActiveOne Twój pies może bezpiecznie towarzyszyć Ci podczas spacerów, wycieczek rowerowych i codziennych aktywności. To komfortowe rozwiązanie dla pupili, które chcą być blisko swojego opiekuna – niezależnie od kondycji czy wieku.
Przyczepka została zaprojektowana zgodnie z wysokimi standardami bezpieczeństwa. Konstrukcja przeszła testy wytrzymałości według części mechanicznej europejskiej normy EN15918 – stosowanej w przyczepkach dziecięcych.
Materiały oraz tkaniny są zgodne z rozporządzeniem REACH, dzięki czemu nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.
| Wymiary wewnętrzne | 65 × 60 × 80 cm |
| Wymiary zewnętrzne | 80 × 81 × 131 cm |
| Wymiary po złożeniu | 81,5 × 63,5 × 21,5 cm |
| Maksymalne obciążenie | 40 kg |
| Waga | 13 kg |
| Koła tylne | 20” (51 cm) |
| Koło przednie | 6,5” (17 cm) |
| Akcesoria | flaga ostrzegawcza, pałąk do roweru, materac, odblaski, hamulec postojowy, smycz wewnętrzna, folia przeciwdeszczowa, kieszonka, zestaw wózkowy |
Wybierając PETRIVE ActiveOne, wybierasz bezpieczny, wygodny i funkcjonalny sposób podróżowania ze swoim pupilem – niezależnie od tego, czy wybieracie się na spacer, czy na dłuższą rowerową przygodę.
Opis
Specyficzne kody
| Informacje o dostawcy expand_more | |
|---|---|
| Is European? | No |
| Informacje o dostawcy expand_more | |
|---|---|
| Nazwa | PETRIVE Sp. z o.o. |
| Adres | Różany Zakątek 34/3, 62-069, Dąbrówka, New York, Polska |
| Strona WWW | www.petrive.com |
| info@petrive.com | |
| Phone | +48 790 887 500 / +48 723 483 845 |
| Is European? | Yes |
Zobacz także