- Nowy
🐾 Spędzaj cały dzień ze swoim pupilem, dbając o jego komfort oraz bezpieczeństwo. Idealny na codzienne spacery i podróże.
🐾 Zapewnij mu wygodę i stabilność dzięki amortyzowanym kołom oraz trwałej stalowej konstrukcji.
🐾 Chroń swojego pupila w każdych warunkach dzięki wodoodpornemu daszkowi i wytrzymałej tkaninie Oxford 600D.
PETRIVE SRIDER 3w1 to nowoczesny wózek dla psa lub kota, który może pełnić funkcję wózka spacerowego, transportera dla kota lub psa oraz fotelika samochodowego. To idealne rozwiązanie dla aktywnych właścicieli, których pupile nie mogą pokonywać długich tras samodzielnie, dla psich i kocich seniorów oraz zwierząt wystawowych.

Model został poddany rygorystycznym testom w dedykowanym laboratorium PETRIVE, aby zapewnić wysoki standard bezpieczeństwa oraz komfort podczas spacerów i podróży.
Wózek PETRIVE SRIDER spełnia część mechaniczną europejskiej normy EN1888, stosowanej w wózkach dziecięcych. Choć w Europie nie istnieją normy dedykowane dla produktów dla zwierząt, konstrukcja została zaprojektowana zgodnie z tymi wymagającymi standardami.
Dbając o najwyższe bezpieczeństwo Twojego pupila, dodaliśmy łącza ISOFIX, które dają możliwość wpięcia transportera w system ISOFIX Twojego samochodu, co podnosi stabilność transportera podczas jazdy samochodem. Montaż transportera aż w trzech punktach: za pomocą pasa samochodowego oraz dwóch zaczepów do ISOFIX.
Materiały oraz tkaniny są zgodne z europejskim rozporządzeniem REACH, co oznacza brak substancji szkodliwych dla ludzi i zwierząt.






PETRIVE SRIDER to doskonałe rozwiązanie dla starszych, chorych lub mniej mobilnych zwierząt. Może pełnić również funkcję wózka rehabilitacyjnego dla psa lub kota, pozwalając pupilowi nadal uczestniczyć w codziennych aktywnościach.

| Wymiary wewnętrzne | 32 × 50 × 54 cm |
| Wymiary zewnętrzne | 102 × 74 × 49 cm |
| Wymiary po złożeniu | 49 × 28 × 74 cm |
| Wymiary opakowania | 50 × 26 × 68 cm |
| Maksymalny udźwig | 20 kg (transporter 15 kg + koszyk 5 kg) |
| Waga | 7,1 kg |
| Średnica kół | 13 cm |
| Akcesoria | materac, odblaski, hamulec, smycz wewnętrzna, pasek na nadgarstek, złącza ISOFIX do samochodu |
Opis
Specyficzne kody
| Informacje o dostawcy expand_more | |
|---|---|
| Adres | Klimontowska 31/3, 42-200, Sosnowiec, Polska |
| Is European? | No |
Zobacz także